Immo De Dijle
Tervuursesteenweg 353
3001
Leuven - Heverlee
België
T.+32 16 23 37 35
E.info@immodedijle.be
Stijlvolle nieuwe woning op toplocatie met EPC label A in Bertem € 698.000
Nieuw
Bosstraat 12, 3060 Bertem
Ref: Bosstraat 12
Tussen Leuven en Brussel ligt het feeërieke Bertem, gekend om zijn uitgestrekte bossen en weidse landschappen — de ideale omgeving om in alle rust thuis te komen.
In de Bosstraat bevindt zich deze volledig nieuw opgebouwde woning. De oorspronkelijke woning werd volledig afgebroken, waarna in 2025 een gloednieuw huis werd gerealiseerd en afgewerkt met hoogwaardige en esthetische materialen. Het resultaat is een moderne, energiezuinige thuis met alle hedendaagse comfort, waaronder een EPC-label A, een asbestvrij attest en een conforme elektriciteitskeuring.
Op het gelijkvloers vindt u een stijlvolle inkomhal met vestiairehoek en gastentoilet, een moderne open keuken en een lichtrijke woon- en eetkamer met directe toegang tot het terras en de tuin.
Via de trap bereikt u de eerste verdieping, waar zich drie volwaardige slaapkamers bevinden, samen met een smaakvol afgewerkte badkamer uitgerust met een inloopdouche, dubbele wastafel en toilet.
De tweede verdieping werd ingericht als een indrukwekkende master bedroom. Achteraan de woning bevindt zich bovendien een extra bergruimte met de warmtepompinstallatie. Langs de rechterzijde van de woning is er een afgesloten doorgang voorzien, waardoor u rechtstreeks van de tuin naar de straatzijde kunt.
Deze volledig nieuwe, instapklare woning combineert charme, kwaliteit en energiezuinigheid op een uitstekende ligging. Bovendien geniet u van een voordelige aankoop onder 2% registratierechten (indien voldaan aan de voorwaarden van enige, eigen gezinswoning) in plaats van 21% btw.
Wees er snel bij en plan vandaag nog uw bezoek!
Wees er snel bij en plan vandaag nog uw bezoek!
| Naam |
Immo De Dijle
|
| Prijs |
€ 698.000
|
| Registratiekosten |
€ 13.960
|
| Totale prijs |
€ 711.960
|
Gelijkvloers
| Inkomgang |
met vestiairehoek - 9.11m²
|
| Toilet |
1.57 x 0.90
|
| Woonkamer |
22.16m²
|
| Eetkamer |
10.78m²
|
| Keuken |
10.85m²
|
| Tuin |
|
Verdieping 1
| Nachthal |
4.50m²
|
| Slaapkamer |
10.76m²
|
| Slaapkamer |
22.34m²
|
| Slaapkamer |
8.82m²
|
| Badkamer |
douche, toilet en dubbele wastafel - 6.10m²
|
Verdieping 2
| Slaapkamer |
master bedroom - 20.50m²
|
| EPC |
26 kWh/m2/jaar
|
| Label |
|
26 kWh/m2/jaar
| Totale opp. grond |
390 m²
|
| Bewoonbare opp. |
172 m²
|
| Distributie |
Ja
|
| Elektriciteit |
Ja
|
| Internet |
Ja
|
| Regenwater |
Ja
|
| Riolering |
Ja
|
| Stadswater |
Ja
|
| Telefoon |
Ja
|
| Warmtepomp |
Ja
|
| Zonnepanelen |
Ja
|
| Bouwjaar |
1930
|
| Renovatiejaar |
2025
|
| Algemene staat |
Uitstekende staat
|
| Beschikbaar |
Vanaf akte
|
| Bemeubeld |
Neen
|
| Elektriciteitscertificaat |
Ja, Conform
|
| Lift |
Neen
|
| Verkavelingsvergunning |
Neen
|
| Voorkooprecht |
Ja
|
| Beschermd erfgoed |
Neen
|
| Renovatieplicht |
Neen
|
| Maatregelenregister |
Neen
|
Laten we de kosten berekenen
€ 711.960
1.5%
20 jaar
EUR/maand